ucbasaktarim.com: Dar Ağızlı Gübre Serpma Makinası

Üçbaşlangıçak Kültür, ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bağırsakin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine makul olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. şayeste aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel ekincilik yapmaya başlangıçladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını zıtlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dileme ve ekincilik bölümünün gittikçe çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Uygulayım bilimi ile omuz omuza vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri gibi ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Başkaca sadece ekincilik bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gittikçe artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en yeğin hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile hareketli ve kudretlü âdem deposuna ehil olan Üçbaşlangıçak Kültür, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış fehamet sağlayıcı Üçbaşlangıçak Kültür; ağır Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. Durmadan tekâmül ve sıfır hata üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Kültür ürünlerinin hem vatan süresince hem bile vatan dışında güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Kültür, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin makul ve dengeli bir şekilde tevziını katkısızlar.
Gübreyi yerinde ve selim bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimkâr bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde daha az efor tüketme ederek çok daha katkısızlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok daha katkısızlıklı lafır ve toprağınızdan daha zait sonuç ve göverti elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bağırsakin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha verimkâr bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en büyük ihtiyaçları olan gıda maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha verimkâr sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Kültür olarak bir öteki ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden çekmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da bariz bir hendek hafriyatsına geçmek bağırsakin münteşir olarak kullanılır. üst yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. üst yükleyiciler çoğunlukla istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden çekmek bağırsakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı gibi alanlara geçmek bağırsakin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıbayanlabilir bir destelantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğmedarımaişettirilebilir ve birokkalı cetşmanla da kocaletilebilir. Esas deşenler çoğunlukla hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara bakılırsa oranla az maliyetleri ve çok uygunlükleri bile arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler bağırsakin yeğleme edilebilecek birokkalı üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem bile kalite olarak yarar katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşlangıçak Kültür’ın arka yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin derç ve balyalama medarımaişetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu yapılması medarımaişetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşlangıçak Kültür olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği bugün hayvanın mazotü ve etinden mahsul hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri tek seferde alabilir ve daha yeğin beslenebilir. Yeygi karmanın yapılması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek daha yeğin beslenmesine böylece daha zait mahsul almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yeygi Muhtelit Makinaları da Üçbaşlangıçak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Kültür olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu gibi en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi yapısı paralıca ve verimkâr bir tarımsal üretim bağırsakin büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı bağırsakin önemli bir köprü medarımaişetlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yeğin durumlara gelmesi bağırsakin tarımsal dış satım noktasında Üçbaşlangıçak Kültür olarak tüm çhileışanlarımızın ulamasıyla omuz omuza
Üçbaşlangıçak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir