Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, midi ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünü dereceyle bitirmiştir. Ayrıca Bilkent Üniversitesi İşletme Bilim Yönetimi bölümünde de terbiye almıştır. Amerikalıın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de dil eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir mebdearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal sorum projeleri alanlarında birşunca başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir başkası de IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak uhde fail ilk Türktür. Dış ilişkiler Dolaysızörlüğü’nün yanı sıra ayrıca eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabilinden önemli pozisyonlarda uhde yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları zarfında, şuurlu Kırayler sosyal sorum projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, torlaklerin terbiye ve kültür sahaındaki ihtiyaçlarını kontralamaya yönelik çkızılışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde binalandırdığı şuurlu Kırayler hareketi ile Üniversite torlaklerinden, ortaokul öğrencilerine kadar millet bu binalanmanın zarfında bulunarak, faydalı maslahatlerde bulunmuşlardır. Kendisi ayrıca, Birleşmiş Milletler kabilinden önemli Uluslararası Kurumlarla da çkızılışmalar yapmış ve bu alandaki çkızılışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı kâin bir iş adamıdır ve iş avluında da başarılı bir kariyere sahiptir. Ayrıca farklı çalım ve yapılışlarda reislik pozisyonlarında da etken olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal sorum ve pediatri sahaındaki çkızılışmalarını sürat kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal sorum projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş avluındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çkızılışmaları, torlaklerin terbiye ve kültür sahaındaki ihtiyaçlarını kontralamaya yöneliktir. Ve bu çkızılışmaların sürdürülmesi torlaklerde örnek oluşum ederek gelişimi tetiklemektedir.

Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir