Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman taraf aldığından, sigaraya benzemekle omuz omuza, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede kötü namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki üzere yanma aksiyonlemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan eşhas muhtevain bir dalgalı olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın vira etmek muhtevain mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en makro duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme allıkışkatilklarını tadil etmek ve insanların daha az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets arz etmek muhtevain ananevi sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine onat olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets kullanmaı muhtevain tasarlanmıştır. Aygıt, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in muhtevaindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu prosedür, dumanün yanması namına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara göre daha az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın vira etmek muhtevain mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, kullanmaı da yöresel yasalara ilişkindır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin dayalı kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün ferah ferah heets kullanmaı haysiyetiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere başka duman ürünleri üzere tabilık mimaricı olabileceği konusunda uyarılar mimarilmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuşdolaşma. Temelı dirimlik örgütleri, Heets üzere duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his hastalıkları ve başka dirimlik problemlerine sebep olabileceğinden bulut etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki etkileri bile atışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla omuz omuza, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara göre daha az zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara dalgalı olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan eşhas muhtevain yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara göre daha az zararlı evetğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına onat şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve dirimlik önerilerine onat şekilde kullanmalıdırlar.

Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir