Heets Satın Al

Heets, elektronik sigara veya IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman önem almış olduğundan, sigaraya benzemekle baş başa, anadan görme sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki üzere yanma aksiyonlemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan zevat derunin bir seçenek olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yok etmek derunin muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en yetişkin duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışkanlıklarını tağyir etmek ve insanoğluın daha az zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek derunin anadan görme sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine reva olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine bağlı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets yararlanmaı derunin tasarlanmıştır. Amortisör, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in derunindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamele, dumanün yanması namına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara bakarak daha az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yok etmek derunin muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, yararlanmaı da lokal yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakadar kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets yararlanmaı haysiyetiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere başka duman ürünleri üzere bağımlılık gestaltcı olabileceği dair ikazlar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara ne olmuştur. Bazı sıhhat örgütleri, Heets üzere duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, gönül hastalıkları ve başka sıhhat problemlerine ne olabileceğinden endişe etmektedirler. üste, duman ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri de münakaşa konusu olmuştur.

Bununla baş başa, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara bakarak daha az zararlı olduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara seçenek olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan zevat derunin tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara bakarak daha az zararlı olduğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün yararlanmaı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına reva şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve sıhhat önerilerine reva şekilde kullanmalıdırlar.

Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir