Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS cihazı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün mevzi almış olduğundan, sigaraya benzemekle bile, kökleşik sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kadar yanma hizmetlemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan eşhas karınin bir dalgalı olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaldırmak karınin belli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en makro tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme düzenışhunrizklarını tağyir etmek ve insanoğluın daha azca zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets tutmak karınin kökleşik sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine muvafık olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine bentlı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets kullanmaı karınin tasarlanmıştır. Takım, tütünü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki tütün özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu prosedür, tütünün yanması yerine, buharlaşması yüz açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara göre daha azca zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaldırmak karınin belli evetş sınırlamaları bulunabilir. üste, kullanmaı da mevzii yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilgili kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan daha azca zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün haydi haydi heets kullanmaı yüz, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar sair tütün ürünleri kadar tabilık bünyecı olabileceği dair uyarılar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Temelı dirimlik örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, hatır hastalıkları ve sair dirimlik sorunlarına niçin olabileceğinden bulut etmektedirler. üste, tütün ürünlerinin körpeler üzerindeki etkileri de dil dalaşı konusu olmuştur.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara göre daha azca zararlı olduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini kökleşik sigaralara dalgalı olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan eşhas karınin yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara göre daha azca zararlı olduğu iddiası halen dil dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanmaı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına muvafık şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve dirimlik önerilerine muvafık şekilde kullanmalıdırlar.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir